אודותי

מאז ומתמיד הייתי מוקפת בחומרים מהם עשוי בית אמיתי.
כבת לאם מעצבת אופנה ולאב העוסק בתחום הנדל"ן, ספגתי מאימי את האהבה לאסתטיקה, עיצובים וצבעים, ואילו אל אבי ולקוחותיו התלוויתי במאות 'מסעות' לחיפוש בתי החלומות.. כך למדתי להכיר את הקשר הבלתי נפרד שבין הנכס לאדם.
תמיד הייתי שם כדי לתת את הנגיעה האומנותית בתהליך עיצוב שמלת ערב או שמלת כלה, ותמיד, עוד כנערה ועד היום, לא נפרדתי מעפרון השרטוט- קולטת רשמים מן העולם, מציירת, ונותנת ביטוי להתפתחותי כאדם, כאישה.
חלקי הפאזל האלה התלכדו לשלמות אחת – אומנות עיצוב הפנים. כיום אני מתמחה בעיצוב דירות, וילות, דופלקסים וכן משרדים וחנויות.

מקור ההשראה המרכזי שלי לכל מלאכת עיצוב ותכנון הוא האדם עצמו.
בעוד הבחירות העיצוביות שלי מושפעות ישירות מטעמו של הלקוח ואופיו, נוכחתי לראות שהקשר בין הבית לאדם הוא דו-כיווני: אישיות האדם באה לידי ביטוי בעיצוב; בתמורה, מעצים הבית חזרה את אישיות האדם ומאפשר לו לבטא את אמירתו האישית במלואה – בתוך הבית ובחיים בכלל.

בדיוק כשם שקרקע דשנה היא תשתית ליבולים פוריים, בית שאוהבים לחזור אליו הוא מצע למי שאנחנו שואפים ויכולים להיות.
במובן הזה, הבית הוא לא רק חלל המעוצב פונקציונאלית כך שיתאים לכל צרכינו, אלא מקום להיות בו, לחוות בו, להרגיש ולהתפתח.

פעמים רבות אני פוגשת אנשים שבמשך שנים לא הצליחו להשלים את פרויקט עיצוב הבית. ללקוחות כאלה אני אומרת את הדבר הבא: בואו נשלים את המלאכה. נעשה את הבחירות הנכונות, נבנה את הקן המשפחתי שלכם, וניתן לבית לומר את שלו..

איך מושגת התוצאה הזו? בראש וראשונה באמצעות ראיית האדם ופענוח מדויק של צרכיו, אורח חייו ותשוקותיו.  פשטות שאינה פשוטה, יוקרה שאינה מנצנצת, יצירת מרחב נעים,

נקי ומאורגן היטב – כל אלה ייצרו מקום שמרגיש כמו בית – למשך הרבה מאד זמן.