מהו עיצוב פנים ?

עיצוב פנים
רובנו, כשאנו חושבים על עיצוב פנים בית או עיצוב פנים דירה חושבים שהעניין מסתכם בבחירת מיקום הספה ובאיזה צבע לצבוע את הקירות אבל האמת היא שעיצוב פנים מציע לנו כל כך הרבה יותר מכך.
מהו עיצוב פנים?
עיצוב פנים, בין אם מדובר בעיצוב פנים עסק, דירה או בית, מדבר על ניצול אופטימאלי של השטח תוך שילוב בין תכנון טכני של השינויים הנדרשים במבנה מבחינת אינסטלציה, תקרות, תאורה, חשמל, אקוסטיקה ועוד, לבין תכנון סגנוני הכולל תכניות העמדת ריהוט, הום סטיילינג, צבע וכד'.
תפקידה של מעצבת פנים הנו ליצור תכנית מקיפה של שיפוץ והתאמת המבנה לטעם הלקוחות, תוך שימוש בפתרונות עיצוביים יצירתיים ומסוגננים וכן ליווי הפרויקט מהשלב הראשון של סיעור מוחות עם הלקוחות בנוגע לצרכיהם מהשטח וסגנון העיצוב המועדף עליהם, דרך יצירת תכנית עבודה מקיפה ולרוב גם עבודה משותפת עם קבלנים, אדריכלים ושאר ספקים על מנת לספק ללקוחותיה בית מושלם.

כדי להיות מעצב פנים טוב חייבים ידע מקצועי מעמיק בתחומים של אדריכלות ועיצוב פנים כמו גם יכולת טכנית גבוהה וחוש אסטטי מחודד.
אבל זה לא הכל, כאשר אתם מחפשים מעצב או מעצבת פנים חשוב לבחור בבעל מקצוע שיקשיב לכם – שיתווה תכנית פעולה ברורה ומדויקת שעולה בקנה אחד עם הצרכים הייחודיים שלכם ומסוגל לחשוב מחוץ לקופסא ולהציע פתרונות פרקטיים, פונקציונאליים ויצירתיים לרצונות שאתם מעלים בפניו.
חשוב לבחור באדם שידע לעבוד במסגרת התקציב והזמן שהוקצבו לפרויקט וידע ללוות ולייעץ לכם גם בנושאים נלווים לעיצוב פנים כדוגמת בחירת בעלי המקצוע השונים עמם תצטרכו לעבוד לצורך השיפוץ.
ובקיצור – עיצוב פנים מכיל שורה ארוכה של שירותים מקצועיים הקשורים להפיכת השטח הפרטי שלכם למקום יפה יותר, פונקציונאלי ומיוחד – מקום שיבטא אתכם ויתאים לאופי האישי שלכם ומעצב פנים טוב הוא כזה שיכול להשרות עליכם את הביטחון ביכולתו לספק לכם את בית החלומות שלכם, ולא פחות מכך.