לקוחות ממליצים

quote

שרונה עזרה לנו בהפיכת דירה חשוכה וצפופה לבית חלומות מואר ומרווח. מעבר לכישוריה המיקצועיים בתחום העיצוב, העבודה עם שרונה אופיינה במסירות יוצאת דופן. היא מקשיבה וקשובה, מנסה להבין את הצרכים והרצונות ולא היססה לשנות את תוכניותיה מהיסוד מספר פעמים בעקבות שיחות איתנו. היא ליוותה אותנו לאורך כל הפרוייקט מעל ומעבר למחוייבותיה הפורמליות כפי שהתבטאו בחוזה העבודה – החל משלב התכנון, בחירת בעלי מיקצוע מעולים , שיטוט בחנויות, מעקב תוך כדי השיפוץ ואפילו אחריו. רמת האיכפתיות והמעורבות היתה כה גבוהה עד שלעיתים היה נדמה שהיא מתייחסת לפרוייקט כאילו היא משפצת את הדירה שלה. אנחנו ממליצים עליה בכל לב.

quote
פרופ’ שי יזרעאלי ודליה לב שדה

עיצוב דופלקס במודיעין – יזרעאלי

quote

לשרונה היקרה!

 אין מילים להודות לך על הסיוע, היצירתיות, המסירות והסבלנות שהפגנת בעיצוב ביתי. גישתך ללקוח המותאמת לאישיותו,והזורמת עם טעמיו, הוכיחה את עצמה,והביאה לתוצאות  הנהדרות. למותר לציין את בעלי המקצוע  שנבחרו בקפידה והומלצו על ידך, ובהנחייתך בוצעו העבודות לשביעות רצוני. מהפגישה הראשונה הוכחת מקצועיות וידע בתחום העיצוב, שלווה בהמון אכפתיות ושיתוף, וירידה לכל הפרטים, החל משלב התכנון דרך הליווי בביצוע ועד לסיום השיפוץ/עיצוב.

פשוט…יש לך את זה! אני מודה מאוד שהיית עמי לאורך כל הדרך, ומאחל לך הצלחה מלאה בהמשך… אשרי הלקוחות הצורכים את שירותייך.

 שלך בהערכה, דוד  חסקי.

quote
דוד חסקי

עיצוב דירה בראשון לציון

quote

לשרונה היקרה!

תודה רבה על התכנון והליווי של דירתנו.  אנו יצרנו חלום ואת הגשמת לנו. כשנפגשנו, היה זה קליק מידי, היית בשבילנו שילוב של מקצועיות ונחמדות וזה בדיוק מה שחיפשנו. הובלת אותנו בפרויקט צעד אחר צעד גם שבמהלך הדרך התנתקנו בגלל דחיית הפרויקט נותרת זמינה בציפייה משותפת שבסופו של דבר נגיע לרגע המיוחל. 

הסתובבנו שעות רבות, ידעת לקחת אותנו למקומות עם הדברים היפים ביותר בסטנדרטים גבוהים. במקרים  כשלא נפגשנו, אפשר היה לשלוח לך תמונה ולהתייעץ, מה שנתן לנו ביטחון שלא נקנה משהו שלא מתאים. זמינותך ונועם ליבך אפשר לנו תמיד לשוחח בכל מצב ותמיד ידענו שיש למי לפנות.

התכנון האסטטי מאד של הדירה עם הדקדוק בפרטים, אך יחד עם זאת פרקטי ומנצל את השטח בצורה המקסימלית וחכמה מקבל פרגונים מכולם. כל מי שמגיע אלינו הביתה נדהם מעיצוב וחיבור של הדברים. ידעת לנצל בחוכמתך כל פינה בצורה יעילה וחכמה כל כך.

 שרונה את מעצבת מוכשרת, מחוננת המשלבת אכפתיות וטוב לב דבר שכיום נדיר למצוא במחוזותינו.

ישר כוח, נשיקות וגעגועים. 

quote
זהבה ומארק פוחיל

עיצוב דירה

quote

תכירו, זאת שרונה גרינברג. שרונה היא המעצבת שלי ואחת הנשים המיוחדות שיצא לי להכיר!

נעימה, יצירתית, סובלנית, חרוצה, יסודית וכל כך נהניתי לעבור איתה את המסע הזה של תכנון ועיצוב הבית. הרבה חושבים שעיצוב הבית הוא רק הצבעים או הרהיטים שאנו מכניסים לחלל. זה לא…עיצוב הבית זה הרגשה, הרגלים, דרך חיים, חשיבה מתוכננת לפרטי פרטים לגבי איך אתם רוצים לחיות בבית שלכם.
שרונה עזרה לי להקים לתחייה את הבית שדמיינתי בראש ותשומת הלב לפרטים הקטנים זה מה שמבחינתי עשה את ההבדל.  תודה שרונה על אחת החוויות הכי מספקות שהכיו לי בחיים. לא הייתי עושה זאת בלעדיך, ממליצה בחום!

תפגשו איתה לייעוץ , מבטיחה לכם שתודו לי אח”כ.

 

quote
מורן ושגיא שוורץ

עיצוב דירה במודיעין

quote

שרונה שלנו!

מתרגשים להאמין שהפרויקט של הדירה שלנו הסתיים. ציפינו, חיכינו, דמיינו, חלמנו ולא תארנו לעצמנו שהתוצאה תהיה כ”כ מוצלחת. גם אם היינו חוזרים אחורה מס’ פעמים , היינו בוחרים בך שוב ושוב ולא משנים ולא פרט קטן מהדירה. אז תודה שהגשמת לנו חלום . זכינו בך כמעצבת שהפכה לבת משפחה.

בזכותך יש לנו בית חלומות וכל בוקר אנו מתעוררים מאושרים מהבחירות הגדולות והקטנות. תודה על ההתגייסות המדהימה והנתינה האינסופית. אוהבים נחמה שרון והילדים.

 

quote
נחמה ושרון

עיצוב פנים דירה מודיעין

quote

רצינו להגיד לך תודה!

תודה על הרעיונות המעניינים וההמלצות הנכונות, על ההשקעה הרבה, על ההקשבה ועל הרוגע, על שתמיד נענית לכל הבקשות והשגיעונות שלנו, על האכפתיות והחום! מהפעם הראשונה שפגשנו אותך, הרגשנו שהפרוייקט יהיה נעים יותר וקל יותר בזכותך ולא טעינו!נהנינו מכל רגע עבודה ביחד!
תודה לך על הדירה המדהימה שכיף להיכנס אליה כל פעם מחדש!

המון הצלחה ואושר בהמשך,
דימה, ליה ואביטל

 

quote
ליה ודימה

עיצוב מודרני קליל

quote

 לשרונה  הגעתי דרך מכר  שבצעה אצלו עבודת עיצוב. כאשר שמע כי אני מחפש מעצבת, אמר לי “זוהר יש לי בדיוק את מה שאתה רוצה, אתה צריך את שרון, היא נפלאה! ” היות ואני יודע עד כמה אותו מכר יכול להיות קשה ואובססיבי, מיהרתי לקבוע פגישה עם שרון על מנת לחזות בפלא. לפגישה הגיעה אישה נאה ומקסימה, בעלת נוכחות מרגיעה, עניינית וחייכנית. אני אדם עסוק מאוד שחסר כול ניסיון בעיצוב, כך שמטבע הדברים הייתי קצת חרד מהתהליך, מידת ההשקעה בזמן וכסף וכמובן מתוצאתו הסופית.  שרון כאילו הצליחה לקרוא את מחשבותיי וחששותיי, ביחד בנינו תוכנית מפורטת שכללה  הגדרת תקציב סופי, תוכנית ופריטי העיצוב  והמחיר של כול פריט ושלב. העבודה המשותפת עם שרון היא ממש חוויה. יש לה יכולת וירטואוזית לשכנע ולהרגיע והכול בחיוך ונועם. את חששותיי בנוגע להשקעה בזמן, פתרה בבילוי אין סופי בחנויות, בבחירת פריטים ולבסוף, הצגתם לפני לצורך בחירה סופית. היא גם ניהלה משא ומתן קשוח עם קבלנים וספקים והצליחה לקבל מחירים, שבסופו של דבר עזרו לי לעמוד בתקציב ואף לחסוך קצת..  טוב, נשאר רק עניין התוצאה הסופית. כאן תגובות  הסביבה נעות מ”מדהים” “אחד מהבתים הכי זורמים והרמוניים שראיתי” ועד “טוב עכשיו אני בא לבקר כול יום” . אבל כמובן שהכי חשוב זו ההרגשה שלי ושל בני ביתי. גם כאן שרון בכישרון רב קלעה לטעמי והצליחה להגיע  למראה ולתחושה שרציתי בביתי. אני ומשפחתי מוצאים עצמנו מבלים יותר ונהנים מכול רגע בבית. תודה לך שרונה:-)

 

quote
זוהר דוד

עיצוב הבית אבן יהודה

quote

המחלקה לקידום נוער הנה מחלקה אשר מטפלת בנערים ונערות אשר נשרו ממסגרות חינוך פורמליות וכמו כן בנערים/ת אשר נמצאים בסיכון לנשירה. סל השירותים אשר ניתנים לנוער הנו השלמת השכלה (תוכנית של משרד החינוך, קורסים מקצועיים והשמה בעבודה. במהלך השנה הפעלנו קורס מקצועי לנערות בתחום האומנות וציורי קיר. הקורס כלל נערות מכלל המגזרים והיה מיוחד בעצם היותו רב תרבותי.

חשוב לי לשבח את עבודתה המקצועית והמסורה של הגברת שרונה גרינברג שהעבירה את הקורס לנערות במהלך שנה זו. בזכות אישיותה ומקצועיותה של שרונה הנערות שיתפו פעולה בצורה יוצאת דופן וזה בא לידי ביטוי בכך שלא הייתה נשירה של הנערות מהקורס. שרונה הגיעה עם הנערות להשגים גבוהים בתחום , נתנה לנערות המון חום ואהבה מה שאיפשר להן להביא את עצמן לידי ביטוי ולחוות חוויה מתקנת מול מוסדות חינוך.

שרונה לאורך כל הקורס הייתה סובלנית ונעימה מה שיצר אוירה נעימה לאורך כל השנה. מעבר לכך שרונה יצרה קשר נפלא עם הצוות והביאה את כל כולה בנתינה מול התהליך ונענתה לכל בקשה מצידנו. אני ממליצה בחום על שיתופי פעולה מול שרונה גרינברג ואני מאחלת לה הצלחה רבה בהמשך ומקווה להמשך עבודה פוריה עימה.

בברכה, בן משה ליאת, ר”צ טיפולי
המחלקה לקידום נוער, עיריית לוד.

quote
ליאת בן משה, ר”צ טיפולי

המחלקה לקידום נוער, עיריית לוד