עיצוב בתים פרטיים

בכל תהליך של עיצוב פנים יש שילוב עדין והרמוני בין חלום ורגש ומצד שני מגבלות תקציב שבאמצעותו ניתן לעבוד. כל תהליך של עיצוב פנים לבתים פרטיים מתנהל באופן נמרץ ואינטנסיבי, לכן על מנת להגיע לעיצוב הרצוי יש לדעת כיצד לנהל את הפרויקט בצורה מקצועית ועם הרבה כישרון עד אשר מגיעים לקו הסיום ותמיד לבחור באנשי מקצוע מנוסים.

לא על העיצוב לבדו                                                                                                

בעיצוב בית פרטי נידרש יהיה לבצע תכנון פנים שמותאם באופן אישי לכל צורך של לקוח ובצורה יצירתית שתתאים לאופי הבנייה. בכל תכנון תהיה חלוקה של כל החלל, תכנון של מערכת החשמל והאינסטלציה, תכניות הקמה של מידוף וארונות, תכנון של קירות גבס, התאמה של מערכות מיזוג וקירור, הנמכה של תקרה ועוד. בנוסף יש לבצע בחירה והתאמה של החיפויים לריצוף, לבחור ריהוט נכון שמתאים לסגנון העיצובי, לבחור גוונים וטקסטורות וכו’. לא פעם יהיה שיתוף פעולה בין המעצבת של הבית לבין האדריכל עצמו, במקרים מסוימים מדובר אף בשיתוף פעולה מהותי, שכן הוא אמור לחסוך הרבה כסף ולהעניק פתרונות יצירתיים וחכמים.

בחירת קונספט עיצובי                                                                                   

העבודה תתחיל תמיד בהגדרת הקונספט העיצובי שיתאים לכל הצרכים והרצונות של הדיירים ושיספק מנעד של פתרונות חדשניים, כשכל זה עומד בתחום התקציב הקיים. לאחר מכן יעלו מספר רעיונות עיצוב לתכנון של הבית, רעיונות שיענו על הצרכים של כל דיירי הבית ולאחר הסכמה משותפת, מעצבי בתים פרטיים יתחילו את העבודה ב- 3 שלבים, תוך כדי עמידה בלוח זמנים שסוכם מראש.

  1. בשלב הראשון מכינים את כל התכניות עבור כל איש מקצוע ששותף לפרויקט.
  2. מסיירים ובוחרים ריהוט ומוצרים שמתאימים לקונספט העיצובי.
  3. מבצעים הדרכה ברורה עם פירוט של כל ההנחיות לכל בעל מקצוע.

רוצים לעצב את הבית שלכם? זקוקים לסיוע של מעצבת פנים? שרונה גרינברג מעצבת פנים מנוסה, תדע להעניק מענה מושלם ומעוצב לכל חלל. היא תקשיב לכל שאיפה בנוגע לבית החלומות שלכם ותדע ללוות אתכם עד להגשמת החלום שיצליח לספק את צרכיהם של כל דיירי הבית.

 

 

גלילה לראש העמוד
צור קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן