עיצוב פנים מודרני

עיצוב בית בסגנון מודרני שואב השראה מהאדריכלות המודרנית שהתפתחה עוד במאה הקודמת לאחר המהפכה התעשייתית. המאפיין הבולט של אדריכלות מודרנית הוא הבנייה הפשוטה יחסית שנטולה מדקורטיביות ובעלת מראה פונקציונאלי. הבנייה מבוססת על צורות גאומטריות שמעניקות מראה נקי, מדויק ומלוטש, שלוקח בחשבון את צרכיו של כל מי שעתיד לגור בתוכו ורק אחר כך מתייחס לכל הטרנדים והאופנה.

הרעיון המרכזי בבסיסו של העיצוב המודרני הוא גמישות יצירתית, מה שמאפשר שמירה על מרחב, ניצול חלל פתוח שחודר אליו הרבה אור טבעי והתאמה מושלמת בין החלל לבין הצרכים של כל דייר. כל אלה למעשה שומרים על יסודות הסגנון המודרני –  פונקציונאליות ויוקרה.

חלום מודרני                                                                                                                     

בכל עיצוב בתים פרטיים בסגנון מודרני, תבוא לידי ביטוי הסתכלות עיצובית עם הרבה פתיחות לחדשנות, שאת כל אלה ידע המעצב לקחת לכל מקום תוך כדי שימוש בכל חומרי הגלם המודרניים לצד חומרי גלם מסורתיים, כמו כן, המעצב יעצב את החלל עם טקסטורות ייחודיות, יספק קווים יצירתיים וידאג לתיאום מוצלח בין הצרכים, השאיפות והדרישות של כל דייר שישהה בחלל הבית.

עיצוב מודרני לחלל פתוח                                                                                           

יש הטוענים שסגנון מודרני הוא סגנון מנוכר בגלל היעדר קישוטים, אך המציאות מראה אחרת, עיצוב מודרני בהחלט יכול להיות עיצוב חם וביתי, על ידי שימוש בחומרי גלם חמים כמו עץ וטקסטיל. העיצוב המודרני מאוד מתאים לחלל פתוח ולכן הוא יעבוד היטב בכל חלל רחב שתואם ומשלב כמה פונקציות יחדיו כמו חלל סלון ומטבח ועוד.

אלמנטים נוספים שיכולים ליצור את הסגנון המודרני יהיו הרהיטים, אלה יכולים ליצור מראה גאומטרי מובהק, כמו כן, גם תאורה שהיא נסתרת או שקועה, מדרגות מרחפות, מעקות זכוכית ועוד שימוש באלמנטים שהוכנו מראש שמצליחים לשמור על הרמוניה ואחידות עיצובית.

מעוניינים בעיצוב פנים מודרני לדירה שלכם? במפגש אישי עם המעצבת הפנים שרונה גרינברג תוכלו להגיע לתוצאות שתמיד חלמתם עליהן, שרונה מומחית בליצור שפה אחידה ומגובשת לחלל שיתאים לכל לקוח באופן בלעדי.

 

 

גלילה לראש העמוד
צור קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן