עיצוב בית פרטי עם גינה

אתם רוצים לשדרג את הבית שלכם? להעניק לו תחושה של מרחב? מעוניינים שחלל הבית ימשיך את הקו העיצובי שלו עד לגינה? אתם רק בשלב הדמיון וכבר משרטטים לכם בראש איך הבית שלכם יראה– מרווח, נעים, יוקרתי ונוח ושהטבע מבחוץ יחדור פנימה וינעים את כל חלל הבית. לצורך זה, אתם זקוקים למעצבת פנים שמתמחה בעיצוב פנים בית פרטי – היא האדם שיצליח להגשים לכם את החלום.

עיצוב בתים פרטיים                                                                                                                  

עיצוב בית פרטי הוא קרקע פורייה לכל כך הרבה יצירתיות, לרעיונות מקוריים וסטייל אישי. בכל עיצוב של בית פרטי יש צורך להקשיב לצרכים, לרצונות ולשאיפות של הדיירים שישהו בו. יש להתייחס לעיצוב בית משתי זוויות, הזוויות האישית של כל אחד מבני הבית שבאה לידי ביטוי והזווית השיתופית כלפי כל האזורים המשותפים בבית שמתאימים אותם לנוחיות של כל בני הבית.

כמו לדוגמא בית פרטי שניתן לעצב בסגנון טוסקני- בתקרה יעברו קורות עץ, המטבח יבנה מחומרי עץ עם דוגמאות חרוטות, בגינה יהיו שתולים פרחים צבעוניים עם פינת אוכל מעץ, נדנדות, ערסל וספות צבעוניות וכל החללים הפנימיים יכילו אלמנטים באותו טון עיצובי. כל מעצב שמומחה בעיצוב בתים פרטיים יודע לעשות את החלוקה הנכונה של החללים שיהוו מענה לכל הצרכים של הדיירים ויתכתבו עם הקו העיצובי של הבית.

כדי להיות בטוחים שכל השינויים והרעיונות יבואו לידי ביטוי באופן מקצועי ביותר, תצטרכו לפנות למעצב מנוסה בעיצוב פנים בתים עם גינה, שייתן לכל החלום שלכם מימוש פרקטי. הוא יקשיב לכם וייעץ מהניסיון שלו מה נכון ומה ניתן לעשות בהתאם לתנאים בשטח, הוא יציע מגוון רעיונות שחלקם תאהבו ויזרום עם הסגנון הייחודי שלכם.

עברתם לבית פרטי עם גינה? זקוקים למעצבת פנים שיש לה ניסיון בעיצוב בתים פרטיים? שרונה גרינברג מעצבת פנים עם מעוף, בעלת ניסיון בעיצוב בתים פרטיים, דירות וחללים מסחריים, תקשיב לכל רחשי ליבכם בכל מה שקשור לעיצוב הבית ותדע לרקום יחד אתכם את בית חלומותיכם!

 

 

גלילה לראש העמוד
צור קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן