עיצוב פנטהאוז

בכל עיצוב של דירה או בית יש להביט על המכלול של החלל והדיירים השונים ולהתייחס בצורה ייחודית לאופיים, לסגנון החיים וההרגלים שלהם. יתרה מכך, כל תכנון של פרטי הבית יתוכנן בקפידה מתוך מחשבה עמוקה לנחיצות של כל פריט ועד כמה הוא מתאים לצרכים של בעליו ומה תהייה השפעתו על כל החלל.

כך גם יש להתייחס בעיצוב דירת פנטהאוז. ניתן לעצב דירת פנטהאוז בסגנונות שונים ולאזן כל סגנון בשילוב אלמנטים מסגנונות אחרים. עם זאת, עיצוב דירות פנטהאוז בסגנון מודרני, ברובו יהיה מינימליסטי כשהגוון הבהיר ישלוט בעיקר והחלל יכיל הרבה אור טבעי. במידה ונבחר סגנון כפרי, הוא ישלב בתוכו מגוון של אלמנטים חמים וביתיים שעשויים מעץ ומגיעים בגוונים של שמנת, חום ולבן ומשתלבים עם תאורה רכה.

חשיבות היחס לחוץ                                                                                            

כל אחד שיבקש לרכוש דירת פנטהאוז יעדיף את הדירה בעיקר בזכות מרפסת הגג שמתלווה אליה. לכן, בכל עיצוב פנים פנטהאוזים מושם דגש ייחודי על עיצובה של המרפסת שתתכתב בהרמוניות עם העיצוב של החלל הפנימי של הבית וגם עם כל סוג של נוף שמשתקף מהמרפסת כגון, ים, חורשה, כרך וכו’. לצורך זה יש להיעזר בריהוט שמיועד לחוץ, ריהוט איכותי של פינת ישיבה שתענה על הצרכים של הדיירים ושתשתלב עם הריצוף, הצמחייה והתאורה המתאימים.

מלבד זאת, הנוף שישלוט מחוץ לדירה תהיה לו השפעה מכרעת על עיצוב החלל הפנימי, על בחירת חומרי הגלם, הגוונים ועל מיקומם של כל האלמנטים. בעיצוב מודרני ולרבות בעיצוב פנטהאוז, יש נטייה לעשות שימוש בכל משאב טבע שבכוחו לתרום לחלל, כמו ניצול האור הטבעי של השמש, ניצול כיווני אוויר ופתחים בהם רוח נעימה חודרת לתוך הפנטהאוז וכו’.

מעוניינים גם בשירות עיצוב פנטהאוז מודרני, איכותי ומתקדם? מחפשים מעצבת שכל אדם הוא חלק ניכר מההשראה העיצובית שלה? אצל מעצבת הפנים שרונה גרינברג תיהנו משירות אומנות עיצוב פנים בהתאמה אישית מלאה. שרונה מתמחה בעיצוב דירות, וילות, פנטהאוזים, משרדים וחנויות. צרו קשר בטלפון 052-8609502 ותקבעו מועד לפגישה וייעוץ עבור כל מידע נוסף בנושא.

 

 

גלילה לראש העמוד
צור קשר

נשמח לעמוד לשירותכם!
השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בהקדם:

דילוג לתוכן