שירותי המשרד

תכנון ועיצוב פנים

משרדנו עוסק בתכנון ועיצוב חללים בתהליך בנייה, הרחבה ושיפוץ,
הגשת היתרים לרשויות מקומיות

התוכניות מבוצעות בהנחיית מעצבת פנים והנדסאית אדריכלות.
לתוכניות הסופיות אנו מצרפים בעלי מקצוע העוסקים בתחום התמקצעתם כמו: יועצי חשמל, יועצי אינסטלציה , יועצי מיזוג, קונסטרוקטור.
הנכם מוזמנים לפגישת היכרות לא מחייבת וליהנות מייעוץ ראשוני צור קשר

פגישת ייעוץ

ייעוץ מהיר ומקצועי לתכנון הדירה במהלך עבודתי אני פוגשת לקוחות רבים משכבות סוציואקונומי שונות הנמצאים בשלבים שונים בתהליך רכישה/תכנון דירה חדשה או ישנה

חלק מהלקוחות מעוניינים בשירות תכנון ועיצוב מקצועי מאד מהיר ולא יקר. עבור משפחות אלו פתחתי שיטת ייעוץ מהירה ומקצועית. פגישת ייעוץ מקנה ללקוחות ידע והבנת מבנה החלל, כלים פרקטיים לתהליך. אני מייעצת על שינוי מבנה על פי צרכי הלקוח ועל פי תקציב הפרויקט. בסיום הפגישה מקבלים הלקוחות שרטוט שבעזרתו יוכלו להמשיך את הדרך בכוחות עצמם. כמו תוכניות העמדת רהוט /גודל הרהוט , תוכנית שינוי מבני ייעוץ תאורה וכדומה.

 

הדמיה פוטוריאליסטית

משרטוט למציאות – הדמיה פוטוריאליסטית היא הדמיה המדמה את המציאות שעוד לא נבנתה והיא הדרך הטובה ביותר להמחיש לצופה את כוונת המתכנן

משרדנו מתמחה בהדמיה תלת מימד ומציעים את שירותינו למעצבי פנים, אדריכלים וללקוחות פרטיים הבונים והמשפצים המעוניינים לקבל פרטים אודות עיצוב, תכנון וכן הצצה למגוון החומרים המומלצים. אנו מקפידים על מקצועיות, יחס אישי ועמידה בלוחות זמניים.

כיצד זה עובד?  
כאשר מזמינים הדמיה פוטוריאליסטית מסכמים טרם הזמנת העבודה את כמות המבטים ומיקום עין המצלמה ואלו ישלחו אל המזמין.

העלות המדויקת ומועד הגשת ההדמיה מוערכת בהתאם לאופי התוכניות ולבקשת המזמין

הום סטיילינג

הום סטיילינג מהווה חלק מעולם עיצוב פנים . מתרכז במלאכת בחירת ריהוט , צבעים וטקסטיל כמו: וילונות ,שטיחים ,תאורה. 
איך יוצרים הום סטיילינג?
שלב ראשון מתקיימת פגישת ייעוץ בבית הלקוח . המעצבת תיחשף לפרטים הנמצאים בה ותפרט את רעיונותיה. במהלך הפגישה המעצבת יחד עם הלקוח יגבשו החלטות ויתכננו את המשך התהליך ליווי בחנויות ריהוט ודקורציה לרכישת האלמנטים המומלצים.

לקוחות שבחרו בתהליך תכנון ועיצוב הבית באופן מלא כולל ליווי

מקבלים ייעוץ הום סטיילינג לאורך כל התהליך כבר מהשלבים הראשונים.